KONTAKTY

SEND Předplatné, spol. s r.o.

 

Sídlo: Ve Žlíbku 1800/77, Hala A3,
193 00 Praha 9 Horní Počernice

IČ: 61061409, DIČ: CZ61061409

 

225 985 211 (recepce)

 

   @send.cz     |        @send.cz     |        www.send.cz

 

Jsme tu pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat …

Jaroslav Schwarz, jednatel
✉ jschwarz@send.cz
225 985 224
777 728 751
Petr Belica, account & marketing manager
✉ petr@send.cz
225 985 254
608 381 378
Pavel Venta, account manager
✉ pavel@send.cz
225 985 219
777 728 754
Karel Stehlík, account manager
✉ karel@send.cz
225 985 229
777 728 755
Marek Rybenský, account manager
✉ marek@send.cz
225 985 235
777 728 757
Jakub Nosek, account manager
✉ jakub@send.cz
225 985 237
777 714 262
Jiří Charvát, account manager
✉ jiri@send.cz
225 985 217
777 728 753
Eva Syneckáaccount manager
✉ evas@send.cz
225 985 236
776 466 716
Daniela Ventováaccount manager
✉ daniela@send.cz
225 985 218
731 786 830
Martina Trávníčkováaccount manager
✉ martina@send.cz
225 985 242
602 514 779
Tomáš Kováč, vedoucí expedice
✉ tomas.kovac@send.cz
225 985 216
Luděk Kadlec, vedoucí call centra
✉ ludek@send.cz
225 985 231
Ilona Plíšková, finance a účetnictví
✉ ilona.pliskova@send.cz
225 985 227