Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs4/predplatne_sendcz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs4/predplatne_sendcz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307
KONTAKTY – SEND Předplatné spol. s r.o.

KONTAKTY

SEND Předplatné spol. s r.o.

Sídlo: Ve Žlíbku 1800/77, hala A3,
193 00 Praha 9-Horní Počernice

IČ: 61061409, DIČ: CZ61061409


 225 985 211 (recepce)

 225 985 225 (call centrum)

 +421 220 909 868 (call centrum pro Slovensko)

………. ……….


Jsme tu pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat …

Jaroslav Schwarz, jednatel
jschwarz@send.cz
225 985 224
777 728 751

Pavel Venta, account manager
pavel@send.cz
225 985 219
777 728 754

Karel Stehlík, account manager
karel@send.cz
225 985 229
777 728 755

Marek Rybenský, account manager
marek@send.cz
225 985 235
777 728 757

Jakub Nosek, account manager
jakub@send.cz
225 985 237
777 714 262

Jiří Charvát, account manager
jiri@send.cz
225 985 217
777 728 753

Eva Synecká, account manager
evas@send.cz
225 985 236
776 466 716

Daniela Ventová, account manager
daniela@send.cz
225 985 218
731 786 830

Kateřina Stehlíková, account manager
katerina@send.cz
225 985 251
777 723 155

Martina Trávníčková, account manager
martina@send.cz
225 985 242
602 514 779

Tomáš Kováč, vedoucí expedice
tomas.kovac@send.cz
225 985 216

Luděk Kadlec, vedoucí call centra
ludek@send.cz
225 985 231

Ilona Plíšková, finance a účetnictví
ilona.pliskova@send.cz
225 985 227